Biżuteria
Styl

Biżuteria na każdą okazję

Każda elegancka kobieta wie, że różny strój, oraz różne dodatki dobiera się zależnie od miejsca i okoliczności. Nie każda biżuteria pasuje do każdej okazji. Dlatego właśnie panie posiadają swoje sekretne kuferki, pełne świecidełek, a panowie zastanawiają się po co im tego tyle. Podobnie jest z butami czy sukienkami – by zawsze wyglądać dobrze nie wystarczy raz się ubrać. Strój należy dobierać odpowiednio.

Na domiar złego są miejsca i okazje, do których trudno dobrać jakąkolwiek biżuterię. Formalne spotkania, praca, kościół, cmentarz, występy publiczne – to okoliczności, w których nie wypada świecić i błyszczeć. Nie wypada mieć na sobie zbyt wiele kosztowności. Ale zawsze można mieć ładny, gustowny damski zegarek. Ten element biżuterii sprawdza się świetnie w niemal każdym miejscu.

https://www.facebook.com/Filcomp/posts/2548914585175460

Oczywiście wiadomo, że obecnie do sprawdzenia godziny użyjemy raczej telefonu komórkowego, ale damski zegarek doskonale zastępuje bransoletkę i nadaje pani dystyngowany wygląd, kiedy ma wyglądać poważnie. A to walor nie do przecenienia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *