bramka na schody babystart
Bramki na schody

Bramki zabezpieczające dla dzieci Safety 1st oraz BabyStart

W tym artykule postaram się zaprezentować kilka modeli bramek zabezpieczających dla dzieci na schody i do pokojów angielskich marek Safety 1st oraz BabyStart.

 

Bramki zabezpieczające dla dzieci lub potocznie mówiąc bramki na schody zostały wymyślone dla komfortu i wygody rodzica lub opiekuna oraz przede wszystkim bezpieczeństwa Twojego niemowlaka.

 

Każdy rodzic powinien zrozumieć i zdawać sobie sprawę z zagrożeń wynikających w każdym gospodarstwie domowym dla małego nierozumnego jeszcze dziecka. Chwila nieuwagi i nasz maluch może spaść ze schodów lub przemieścić się w niebezpieczne dla niego miejsce. I tu z pomocą wychodzą nam bramki zabezpieczające dla dzieci metalowe lub drewniane o różnych wysokościach i różnym sposobie montowania.

 

Rozróżniamy dwa rodzaje bramek zabezpieczających dla dzieci :

 

 

bramka zabezpieczająca dla dzieci

 

 

  • montowane do futryny – są to bramki, które wymagają montażu wkrętami do futryny plastikowych elementów utrzymujących bramkę w futrynie.

 

Do tego rodzaju bramek zaliczamy bramkę zabezpieczającą na schody BabyStart Wall Fix Gate : http://www.kochamzabawki.eu/bramka-zabezpieczajaca-babystart-easy-wall-fix-p-1606.html

 

 

bramki zabezpieczające dla dzieci

 

 

W ofercie sklepu internetowego www.kochamzabawki.eu są barierki zabezpieczające dla dzieci drewniane. Różnią się one od bramek zabezpieczających tym ,że nie otwierają się tylko wyciąga się je całe i odstawia na bok. Mogą one służyć doskonale jako barierki dla domowych zwierząt.

1 komentarz

  1. Marta says:

    Używamy bramki zabezpieczającej dla dzieci BabyStart i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Bramkę bardzo łatwo się montuje oraz nie ma szans aby dziecko samo ją otworzyło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *