Bramki zabezpieczające dla dzieci Safety 1st oraz BabyStart

Bramki zabezpieczające dla dzieci Safety 1st oraz BabyStart

W tym artykule postaram się zaprezentować kilka modeli bramek zabezpieczających dla dzieci na schody i do pokojów angielskich marek Safety 1st oraz BabyStart.

 

Bramki zabezpieczające dla dzieci lub potocznie mówiąc bramki na schody zostały wymyślone dla komfortu i wygody rodzica lub opiekuna oraz przede wszystkim bezpieczeństwa Twojego niemowlaka.

 

Każdy rodzic powinien zrozumieć i zdawać sobie sprawę z zagrożeń wynikających w każdym gospodarstwie domowym dla małego nierozumnego jeszcze dziecka. Chwila nieuwagi i nasz maluch może spaść ze schodów lub przemieścić się w niebezpieczne dla niego miejsce. I tu z pomocą wychodzą nam bramki zabezpieczające dla dzieci metalowe lub drewniane o różnych wysokościach i różnym sposobie montowania.

 

Rozróżniamy dwa rodzaje bramek zabezpieczających dla dzieci :

 

 

bramka zabezpieczająca dla dzieci

 

 

  • montowane do futryny – są to bramki, które wymagają montażu wkrętami do futryny plastikowych elementów utrzymujących bramkę w futrynie.

 

Do tego rodzaju bramek zaliczamy bramkę zabezpieczającą na schody BabyStart Wall Fix Gate : http://www.kochamzabawki.eu/bramka-zabezpieczajaca-babystart-easy-wall-fix-p-1606.html

 

 

bramki zabezpieczające dla dzieci

 

 

W ofercie sklepu internetowego www.kochamzabawki.eu są barierki zabezpieczające dla dzieci drewniane. Różnią się one od bramek zabezpieczających tym ,że nie otwierają się tylko wyciąga się je całe i odstawia na bok. Mogą one służyć doskonale jako barierki dla domowych zwierząt.

1 Comment on “Bramki zabezpieczające dla dzieci Safety 1st oraz BabyStart

  1. Używamy bramki zabezpieczającej dla dzieci BabyStart i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Bramkę bardzo łatwo się montuje oraz nie ma szans aby dziecko samo ją otworzyło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*