Hulajnogą w Świat

Wraz z nadejściem wiosny czujemy większą ochotę na aktywność fizyczną. Spędzamy więcej czasu na świeżym powietrzu, spacerujemy i biegamy. Wiele dzieci nie może doczekać się, kiedy wyciągnie hulajnogę lub rower, ponieważ jest to jedna z najprzyjemniejszych aktywności dla naszych maluchów.

Jeździmy na wycieczki rowerowe całymi rodzinami. Odwiedzamy sklep rowerowy aby uzupełnić braki w akcesoriach lub kupić dwa pierwsze dwa kółka dla dziecka. Kraków, Warszawa czy Gdańsk oferują ogromny wybór, ale jeśli mieszkamy w małej miejscowości jak np. Kłodawa woj.wielkopolskie(około 6 tyś. ludności) możemy pokusić się o zamówienie hulajnogi czy roweru przez internet. Ostatnimi laty do łask powróciła właśnie hulajnoga. Pochodzenie tego sprzętu owiane jest tajemnicą. Niektóre źródła podają, że hulajnogę wymyślił 15- letni chłopak u progu 1900 roku. Faktem jest natomiast, to że jazdę na hulajnodze kochają dzieci oraz jak się okazuje dorośli.

Ostatnio bardzo modne zrobiły się wśród dzieci hulajnogi balansowe i trójkołowe. W naszym sklepie możecie obejrzeć hulajnoga trójkołowa dla 2 latka oraz starszych maluchów do około 40 kg wagi. Spójrzcie na zdjęcia tej zwinnej hulajnogi.

Hulajnoga w kolorze pastelowym
Hulajnoga niebieska dla chłopca
Różowa hulajnoga dla dziewczynki
Pomarańczowa hulajnoga dla dzieci
hulajnoga balansowa dla 2 latka

W Warszawie zapanowała moda na hulajnogi wśród dorosłych. Wybierają oni modele dostosowane do swojego wzrostu i wagi. Poszczególne modele mogą różnić się znacząco między sobą. Istnieją nawet hulajnogi wyposażone w siodełka. W przypadku dziecka sprzęt nie powinien być zbyt ciężki. Dobrze jeśli hulajnoga jest składana, wówczas bez problemu zabierzemy ją do autobusu czy samochodu. Hulajnoga nie kojarzy już się z tandetnym, plastikowym urządzeniem. Utożsamiana jest z solidnym sprzętem, służącym rekreacji czy przemieszczaniem się na duże odległości.

Jeżeli chodzi o mocne i solidne hulajnogi to polecam mocną hulajnogę trójkołową dla dzieci do 60 wagi 60 kg. Spójrzcie na to cudeńko :).

Mocna hulajnoga trójkołowa

Sklepy rowerowe posiadają szeroki asortyment. Doświadczony pracownik pomoże dokonać nam wyboru. Hulajnoga rekreacyjna czy wyczynowa, elektryczna czy taka najprostsza? Każdy znajdzie coś dla siebie, by czerpać radość z ruchu na świeżym powietrzu.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*