Parenting Zabawki dla 3 latka

Top 5 strojów karnawałowych dla dzieci – gdzie tanio kupić kostium dla dziecka ?

Top 5 strojów karnawałowych dla dzieci w wieku szkolnym 3 -10 lat.

 

Top 5 strojów karnawałowych dla dzieci. Witam wszystkich lubiących tego bloga i nie tylko 🙂 do artykułu na temat strojów karnawałowych dla dzieci. Postaram się przedstawić najciekawsze i trafne propozycje kostiumów dla chłopców i dziewczynek w wieku przedszkolnym i szkolnym. Stroje są przeważnie w rozmiarach od 98/104 do 134/146 czyli dla dzieci w wieku 3 – 10 lat, dla chłopców i dziewczynek.

Najbardziej popularnością cieszy się sukienka Elsy oraz sukienka Anny z Krainy Lodu „Frozen”. Bardzo wiele małych księżniczek pragnie właśnie mieć ten strój. Sukienka rzeczywiście jest ładna, wykonana jest z dość grubego i ściągliwego materiału, dlatego dopasuje się do dziecka większego i mniejszego o podobnym wzroście.

 

 

Top 5 strojów karnawałowych dla dzieci                    sukienka elsy                 

 

Naprawdę ładnie wygląda także strój Anny Frozen, jest ciemno niebieski i wykonany jest ze sztywniejszego materiału.

 

 

sukienka anny                                sukienka Anny                            sukienka Anny Frozen

 

 

Wśród strojów dla chłopców szczególnie bardzo popularne są stroje karnawałowe super bohaterów z amerykańskich filmów Spiderman, Superman, Batman, Kapitan Ameryka oraz inni :-). Są to kostiumy dwu częściowe – bluza i spodnie oraz czasami mają w komplecie maskę, czapkę lub pelerynę. Stroje wykonane są w 70 % z bawełny także dziecko będzie miało komfort nosząc te stroje.

Największą popularnością cieszy się strój Spidermana dla chłopca w wieku 3-8 lat w rozmiarach od 98 do 146 (S,M,L)

 

strój spidermana                   kostium spidermana                  strój spidermana

 

Kostium Supermana też wygląda całkiem ładnie, szczególnie, że ma wykończone gąbkami mięśnie brzucha i bicepsy. Zobaczcie sami jak ładnie wygląda.

 

 

strój spidermana                       strój supermana

 

Kolejnym bardzo ciekawym przebraniem dla chłopca może być strój Batmana, czarny nietoperz wygląda bardzo strasznie i przerażająco. Strój w komplecie przychodzi z maską i peleryną.

Jest wiele więcej strójów, które są modne i popularne, jednak to by było na tyle z mojej strony w temacie top 5 strojów karnawałowych dla dzieci. Jak byście chcieli zobaczyć ofertę z cenami to zapraszam na stronę sklepu kochamzabawki.eu gdzie znajdziecie – stroje karnawałowe dla dzieci.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *