Zestaw lalek Elsa Anna Olaf z Krainy Lodu Frozen

Zestaw lalek Elsa Anna Olaf z Krainy Lodu Frozen. Jak się wszystko zaczęło ?

 

Królwa Elsa jest starszą córką króla i królowej Arendelle, która posiada fantastyczną moc tworzenia lodu i śniegu. Jako dziecko przyjaźniła się bardzo z młodszą siostrą, Anną – bawiły się razem wykorzystując moc Elsy.  Pewnego razu Elsa przypadkowo zaczarowała  siostrzyczkę swoim zaklęciem. Anna zemdlała, a pasemko jej włosów zmieniło kolor na jaśniejszy. Przestraszeni rodzice zabrali dziewczynki do Króla Trolli, który uratował Annie życie i wymazał wspomnienia dotyczące magicznych mocy Elsy.

Król i królowa zdecydowali odizolować Elsę od świata zewnętrznego i jej siostry Anny, dopóki nie nauczy się kontrolować swoich magicznych mocy. Dali jej też rękawiczki, by nie zamrażała wszystkiego poprzez swój dotyk.

Od tej pory kochające się siostry straciły ze sobą kontakt. Pozbawiona wszystkich wspomnień Anna nie rozumiała dlaczego tak się stało i bardzo  wiele razy starała się porozmawiać z swoją siostrą, lecz bezskutecznie.

Gdy księżniczki były nastolatkami ich rodzice wyruszyli w dalęką podróż, z której niestety nie powrócili – ich statek zatonął podczas sztormu.

Tak zaczyna się historia Elsy jej siostry Anny i Olafa. Każda dziewczynka marzy o prezencie w postaci lalki Elsy, Anny, Olafa. Przygotowaliśmy dla Państwa super ofertę na cały zestaw tych lalek.

Wszystkie 3 w komplecie Zestaw lalek Elsa Anna Olaf można zakupić w naszym sklepie internetowym www.kochamzabawki.eu na stronie :

 http://www.kochamzabawki.eu/elsa-anna-olaf-kraina-lodu-lalka-frozen-zestaw-3-w-1-p-2001.html

Po więcej informacji na temat nowych produktów z serii Kraina lodu znajdziesz na naszej stronie: http://www.kochamzabawki.eu/lalki-z-krainy-lodu-frozen-n-10.html.

 

elsa lalka 3 w 1
Elsa lalka 3 w 1
Tagi: , , , ,
2 comments on “Zestaw lalek Elsa Anna Olaf z Krainy Lodu Frozen
  1. Agatka pisze:

    Polecam serdecznie ten zestaw lalek frozen Elsa Anna Olaf! 🙂 Są prześliczne, dokładnie wykonane z dbałością o szczegóły oraz do tego elegancko zapakowane. Szybka wysyłka towaru – rzetelny sprzedawca.

  2. Bartek pisze:

    Zachęcam zdecydowanie do zakupu lalek frozen elsa anna olaf z krainy lodu. Moja księżniczka ucieszyła się bardzo. Super szybka wysyłka !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*